Košík je prázdný

Motor lodní Suzuki DF 9,9 BRL

Suzuki DF 9,9BR - elektrický start

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Model DF 9,9 BRL
Délka nohy (mm) l - 508 mm
Startér elektrický
Suchá hmotnost (kg) 48
Typ motoru OHC
Dodávka paliva Elektronické vstřikování
Počet válců 2 v řadě
Zdvihový objem (ccm) 327
Vrtání x zdvih (mm) 60,4 x 57
Max. výkon (kW/HP) 7,3 / 9,9
Max. pracovní otáčky (rpm) 4700 - 5700
Řízení Pákou
Sytič Elektronický
Kapacita olejové náplně (l) 1
Objem nádrže (l) Externí 12l
Zapalování Digitální CDI
Alternátor 12V 12A
Trim ruční
Převodový poměr 2,08 : 1
Výfuk Přes propeller
Rozměry propellerů 7" - 11"
Na dotaz
90 990 Kč
75 198,34 Kč bez DPH

Suzuki DF9,9BRL
Tato novinka na českém trhu je ve výkonnostní třídě 7.3 kW (9.9 koní) jediný čtyřtaktní motor na trhu s vícebodovým vstřikováním.
SUZUKI nabízí i tento malý závěsný motor s technologiemi pro vyšší výkonnostní řady.Použitím nové technologie bezbateriového vstřikování paliva nabízí motor rychlé a snadné starty. V kombinaci se systémem Lean Burn je DF9.9B nebývale úsporný, ale přitom v chodu klidný.

Modely DF9.9B, DF15A a DF20A jsou prvními závěsnými motory ve své třídě, které nabízejí vstřikování paliva. Inženýři společnosti Suzuki slaví obrovské úspěchy především díky tomu, že se zredukovalo množství komponent a tím i hmotnost těchto motorů. Všechny nové komponenty, jako jsou vysokotlaké palivové čerpadlo, chladič paliva, separátor par, vstřiky a nová škrtící klapka, byly vytvořeny tak lehké a malé, jak jen to je možné. Celý systém pracuje bez baterie, což je dalším prvenstvím v této třídě. Zatímco ostatní výrobci potřebují baterii kvůli poskytnutí jemnějších startů, pravidelnému běhu motoru a lepší akceleraci za všech podmínek, Suzuki vám toto vše přináší i bez potřeby baterie. Motory jsou navíc přibližně o 5% lehčí než nejbližší konkurent. Díky vstřikování paliva je běh motorů plynulejší a bez znatelných vibrací.