Košík je prázdný

Motorový člun Gauja - 240 P

Motorový člun Gauja - 240P

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 240
Šířka vnější (cm) 137
Délka vnitřní (cm) 170
Šířka vnitřní (cm) 55
Průměr obvod. válce (cm) 36
Počet vzduchových komor 2
Max. počet osob 2
Hmotnost netto (kg) 19
Max. nosnost (kg) 300
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1x0,4x0,35
Na dotaz
16 190 Kč
13 380,17 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Obvodový válec má uzvřený kompaktní tvar. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost.

Nafukovací dno je ideální všude tam, kde klademe nároky na malé rozměry ve sbaleném stavu, nízkou hmotnost a snadnou obsluhu. Model Gauja 240P je vhodný zejména jako malý člun pro rybáře a současně se dá využít k rodinné rekreaci, ke krátkým vyjížďkám s vesly nebo pádly.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství.

Příslušenství - Motorový člun Gauja - 240 P

  • pumpa
  • 2ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak