Košík je prázdný

Amata 300

Amata 300

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 300
Šířka vnější (cm) 125
Délka vnitřní (cm) 225
Šířka vnitřní (cm) 53
Průměr obvod. válce (cm) 36
Počet vzduchových komor 3
Max. počet osob 2
Hmotnost netto (kg) 15
Max. nosnost (kg) 300
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,00x0,4x0,4
Na dotaz
18 990 Kč
15 694,21 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost. Větší modely jsou pro svoji jednoduchou a odolnou konstrukci využívany také jako čluny pracovní, záchranářské nebo hasičské.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Amata 300 je kompaktní člun s dostatkem prostoru pro 2 osoby a bagáž. Hodí se k rekreačním vyížďkám nebo i k vodáckým putováním po řece. Pro svoji nízkou hmotnost a dobrou přepravitelnost se hodí pro aktivní cestovatele. Snadno si najde místo v kufru auta nebo v karavanu.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství

 

Příslušenství - Motorový člun Gauja - 300 P

  • pumpa
  • 2 ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak