Košík je prázdný

Házecí pytlíky "SMART"

Házecí pytlíky \"SMART\"

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Délka:

Na dotaz
670 Kč
553,72 Kč bez DPH

Házecí pytlíky "Smart"

Při návrhu tohoto házecího pytlíku jsme si stanovili cíl vyrobit opravdu funkční věc bez zbytečných detailů. Zašli jsme až na hranu jednoduchosti proti všeobecnému trendu. Výsledkem je opravdu minimalistický design podřízený maximální užitečnosti.

1. minimalizace švů

Konstrukce vychází z tkané hadice. Po obvodu tedy není jediný šev. Hadice je vyrobena z extremně odolných silných vláken. Nepotřebuje tedy žádný zátěr pro stabilizaci struktury. Je tedy prodyšná a přebytečná voda sama vyteče.

2. minimalizace dílů

Optimalizace střihu vyvrcholila tím že je vak vyrobený právě z jednoho dílu. I kdyby se rozpadly švy, konstrukce zajistí že vak můžeme používat dále.

3. jednoduché ale účelné zavírání

Lehce ho sami opravíte. Nepoužívá žádné tunýlky, přazky ani brzdičky které prokřehlými prsty obtížně otevřete.
Elastické lanko jednoduše a lehce prochází dírkami vyztuženými nereznoucími mosaznými kroužky.
Kulička na konci se snadno ovládá i v rukavicích a ve stresu. Přesahující smyčku gumolana můžeme provléknout poutkem na konci a zajistit koncovkou. Nechám na vaší fantazii kde a jak takto připevníte hazecí pytlík.

4. materiál

Hadice je tak pevná že jí nemůžeme přestřihnout klasickými nůžkami. Řežeme, respektive tavíme jí horkým nožem čímž ji zároveň svaříme okraje aby se netřepily. Tam kde je dno vaku, hadici svaříme a několikanásobně prošijeme značkovými polyesterovými nitěmi. Přesný, počítačem řízený šicí stroj precizně prošije okraj pro dokonalý výsledný tvar.
Všechny otvory jsou vypálené se zatavenými okraji a vyztužené nereznoucími mosaznými kroužky. Nepotopitelnost zajistí kvalitní PE pěna s uzavřenými komůrkami. Označená délka na obalu značí čistou vzdálenost. Přidáváme 1m na smyčky a uzly. Ve standardu použité PP plovoucí lano pochází od našeho Českého dodavatele.
Od prvního do posledního dílu vyrobeno v ČR.