Košík je prázdný

Motor lodní Suzuki DF2.5S

lodní motor Suzuki DF 2,5

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Model DF 2,5 S
Délka nohy (mm) S - 381 mm
Startér ruční
Suchá hmotnost (kg) 13
Typ motoru OHV
Dodávka paliva Karburátor
Počet válců 1
Zdvihový objem (ccm) 68
Vrtání x zdvih (mm) 48 x 38
Max. výkon (kW/HP) 1,8 / 2,5
Max. pracovní otáčky (rpm) 5250 - 5750
Řízení Pákou
Sytič Ruční
Kapacita olejové náplně (l) 0,3
Objem nádrže (l) Vestavěná 1 l
Zapalování P. E. I.
Alternátor -
Trim ruční
Převodový poměr 2,15 : 1
Výfuk Nad propellerem
Rozměry propellerů 5.3/8"
Na dotaz
22 490 Kč
18 586,78 Kč bez DPH

Lodní motory Suzuki DF2.5 jsou nejmenšími a nejlehčími čtyřtakty ve své třídě. Díky tomu se vám vejdou pohodlně do auta a ani jejich přenos k vodě není vyčerpávající. Motor je výkonově vhodný především pro klidnější povahy a rybáře. Dostane vás přesně tam, kam potřebujete, a to za nízké pořizovací, provozní i servisní náklady.

Náš tip: Pokud uvažujete o malém a lehce přenosném lodním elektromotoru, tento spalovací motor by mohl být vhodnou alternativou pro vás! Srovnejte si parametry, jako jsou hmotnost, přenositelnost a cena. Pozor! U elektromotoru je třeba počítat s hmotností a cenou trakční baterie a vhodné nabíječky! Do spalovacího motoru dolijete benzin a jedete dál, s elektromotorem musíte vyndat baterii a hodiny ji dobíjet!

Upozornění: K motoru doporučujeme zakoupit i vhodný motorový olej, který není součástí balení. Olej je potřeba k uvedení motoru do provozu!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace