Košík je prázdný

Motorový člun Gauja - 285 R

Motorový člun Gauja - 300P

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 285
Šířka vnější (cm) 137
Délka vnitřní (cm) 210
Šířka vnitřní (cm) 65
Průměr obvod. válce (cm) 36
Počet vzduchových komor 2
Max. počet osob 2+1
Hmotnost netto (kg) 28
Max. nosnost (kg) 400
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 1,6/2,2
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,45x0,4
Na dotaz
20 390 Kč
16 851,24 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Gauja 285 R je velmi univerzální. Rolovací roštová podlaha je lehká, dá se snadno vyjmout. Je přitom stabilní. Proto je vhodná zejména pro rybáře a lovce. Pokud nevyžadujete plavbu ve skluzu, tak je vhodná i pro rekreační vyjížďky. Ideální jako byboat – malý člun na jachtu. Kromě pohonu vesly nebo pádly, je maximálně vhodný pro pohon elektromotorem. Elektromotor je tichý, ekologický a můžete se s ním plavit i tam, kde jsou splaovací motory zakázány.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství.

Příslušenství - Motorový člun Gauja - 285 R

  • pumpa
  • 2ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak
  • 5 ks podlážkové desky