Košík je prázdný

Motorový člun Gauja - 300 P

Motorový člun Gauja - 300P

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 300
Šířka vnější (cm) 148
Délka vnitřní (cm) 210
Šířka vnitřní (cm) 68
Průměr obvod. válce (cm) 40
Počet vzduchových komor 3
Max. počet osob 4
Hmotnost netto (kg) 30
Max. nosnost (kg) 600
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 1,6/2,2
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,45x0,4
Na dotaz
21 890 Kč
18 090,91 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost. Větší modely jsou pro svoji jednoduchou a odolnou konstrukci využívany také jako čluny pracovní, záchranářské nebo hasičské.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Obvodový válec má uzavřený kapkovitý tvar s plynulými liniemi. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost.

Gauja 300 P by se dal pro svoji romanitou využitelnost nazvat rodinným univerzálem. Nafukovací dno je ideální všude tam, kde klademe nároky na malé rozměry ve sbaleném stavu, nízkou hmotnost a snadnou obsluhu. Model Gauja 300 P je vhodný jako malý člun pro rybáře a současně se dá využít k rodinné rekreaci, ke krátkým vyjížďkám s vesly nebo pádly. Díky nafukovacímu dnu je člun vhodný i k turistickému sjíždění řek s bagáží. Nabídne dostatek vnitřního prostoru a snadno se ovládá. Kromě pohonu vesly nebo pádly je maximálně vhodný pro pohon elektromotorem. Elektromotor je tichý, ekologický a můžete se s ním plavit i tam, kde jsou spalovací motory zakázány.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství

 

Příslušenství - Motorový člun Gauja - 300 P

  • pumpa
  • 2 ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak 
  • odnímatelný držák motoru (zrcadlo)