Košík je prázdný

AKCE / VÝLETY

     Připravíme a zabezpečíme pro Vás akce na řekách v tuzemsku i v zahraničí. Akce Vám "ušijeme na míru", vybavíme Vás kvalitním vybavením, poskytneme zkušeného průvodce. Máme osobní přístup ke každému zákazníkovi. Našimimi zákazníky jsou jednotlivci, skupiny, školy i firmy. 

Rafting na řece Salza (Rakousko)

     Tato akce je naší specialitou a Salza je naše "domovská" řeka. Pod dohledem zkušeného průvodce se naučíte základům pádlování na divoké vodě a zažijete adrenalin i krásu na jedné z nejkrásnějších řek Rakouska. K dispozici Vám budou nafukovací čluny - rafty Kulta a kvalitní vodácké vybavení. Řeku Vám umožníme splout aktivně, tzn. sami se naučíte čluny ovládat, vést peřejemi, projdete výcvikem základní vodní záchrany. Zažijete zábavu i adrenalin. Akce je vhodná pro skupiny od 9 do cca 20 osob. Je to také oblíbená firemní akce, která utuží vztahy v kolektivu, doslova "na jedné lodi". Fotografie z akce jsou zde.

Ramena starého Dunaje (Slovensko)

     Pár kilometrů pod Bratislavou, na hranici Slovenska a Maďarska se rozprostírá nádherný lužní les, protkaný spletí ramen a kanálů. Je to vodácky nenáročná akce při které je ale nutný náš průvodce, jinak se tady ztratíte. Čeká Vás krásná příroda, čistá voda, spaní v kempu i ve volné přírodě. Akce může být jedno až třídenní. Kapacita akce je až 35 osob. Fotogalerie zde. 

Vodácká škola

     Ve vodácké škole Vás naučíme základům pádlování na kajaku, kánoi, raftu nebo na SUP. Výcvik probíhá v malých skupinách, nebo individuálně, vždy s ohledem na zkušenosti účastníků kurzu. Kurzy jsou vhodné i pro zkušenější vodáky, kteří se chtějí zdokonalit v technice pádlování, v taktice jízdy na vodě nebo ve vodní záchraně. Kurzy pro začátečníky probíhaji na řece Dyji, kurzy divoké vody podle aktuálního stavu a zkušeností účastníků. Idální volbou je rakouská Salza.

Plavby na ultralehkém katamaránu

     Tyto plavby probíhají na prostřední Novomlýnské nádrži v areálu kempu Yachtclubu Dyje, v období červenec až srpen, po domluvě i jindy. Naučíte se základům ovládání plachetnice a užijete si přitom krásných výhledů na Pálavu a okolní kraj vinohradů.

CENOVÁ NABÍDKA

Pokud Vás některá akce zaujala, kontaktujte nás a vyžádejte si cenovou nabídku. 

Soubory ke stažení: