Košík je prázdný

Motorový člun Dulkan - 290 RL

Motorový člun Dulkan D290 RL

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 290
Šířka vnější (cm) 145
Šířka vnitřní (cm) 65
Délka vnitřní (cm) 200
Hmotnost netto (kg) 30
Průměr obvod. válce (cm) 40
Počet vzduchových komor 3
Max. počet osob 3
Max. nosnost (kg) 400
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 3,7/5
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,45x0,4
Na dotaz
26 500 Kč
21 900,83 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Obvodový válec má klasický tvar. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost.

Rolovací roštová podlaha je lehká, dá se snadno vyjmout. Je přitom stabilní. Proto je vhodná jak pro rybáře a lovce, tak pro rekreační vyjížďky. Má tedy velmi univerzální využití pro celou rodinu. Ideální je také jako byboat – malý člun na yachtu.

Čluny s podlážkou a nafukovacím kýlem jsou určeny pro náročnější rekreaci, pracovní použití, pro rybaření na větších řekách, jezerech nebo na moři.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství.

 

Příslušenství - Motorový člun Dulkan - 290RL

  • pumpa
  • 2ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak
  • 4 ks podlážkové desky