Košík je prázdný

Motorový člun Dulkan - 325

Nafukovací člun Dulkan - D325

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 325
Šířka vnější (cm) 154
Šířka vnitřní (cm) 70
Délka vnitřní (cm) 230
Hmotnost netto (kg) 52
Průměr obvod. válce (cm) 42
Počet vzduchových komor 3+kýl
Max. počet osob 4
Max. nosnost (kg) 500
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 11,2/15
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,45x0,4 a 0,73x0,67x0,07
Na dotaz
37 400 Kč
30 909,09 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Obvodový válec má klasické plynulé linie. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost.

Skládací deskové dno je kombinováno s nafukovacím kýlem. Zvenku je dno tvarováno do V-profilu, což dává člunu výborné jízdní vlastnosti. Kýl umožňuje ovladatelnost i při jízdě ve skluzu. Uvnitř je rovná, stabilní a odolná podlážka spojena příčnými H-profily a podélně vyztužena silnými hliníkovými profily. Povrch podlážky je opatřen protiskluzem.

Čluny s podlážkou a nafukovacím kýlem jsou určeny pro náročnější rekreaci, pracovní použití, pro rybaření na větších řekách, jezerech nebo na moři. Model D-325 nabídne dostatek prostoru pro 4 člennou rodinu. Je vhodným řešením pro rybáře a jejich objemnější výbavu. Motor o max. výkonu poskytne dostatek síly i pro plně naložený člun při jízdě na větší vzdálenosti.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství.

Příslušenství - Motorový člun Dulkan - 325

  • pumpa
  • 2ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak
  • 4 díly pevné podlážky
  • 2 ks spojovací Al-profily

Člun Dulkan 325 s motorem Tohatsu 5HP jede rychlostí 28 km/hod na tomto videu ZDE.