Košík je prázdný

Motorový člun Dulkan - 345

Nafukovací člun Dulkan - D345

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 345
Šířka vnější (cm) 170
Šířka vnitřní (cm) 80
Délka vnitřní (cm) 250
Hmotnost netto (kg) 66
Průměr obvod. válce (cm) 45
Počet vzduchových komor 3+kýl
Max. počet osob 5
Max. nosnost (kg) 650
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 14,9/20
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,3x0,7 a 0,86x0,84x0,07
Na dotaz
31 900 Kč
26 363,64 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Obvodový válec má klasické plynulé linie. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost.

Skládací deskové dno je kombinováno s nafukovacím kýlem. Zvenku je dno tvarováno do V-profilu, což dává člunu výborné jízdní vlastnosti. Kýl umožňuje ovladatelnost i při jízdě ve skluzu. Uvnitř je rovná, stabilní a odolná podlážka spojena příčnými H-profily a podélně vyztužena silnými hliníkovými profily. Povrch podlážky je opatřen protiskluzem.

Čluny s podlážkou a nafukovacím kýlem jsou určeny pro náročnější rekreaci, pracovní použití, pro rybaření na větších řekách, jezerech nebo na moři. Model D-345 nabídne velkorysý prostor pro aktivity všeho druhu. Motor o max. výkonu 20HP zajistí dostatečnou rychlost i pro zatížený člun při jízdě na delší vzdálenosti. Pro přepravu vám doporučíme lehký speciální přívěs.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství.

Příslušenství - Motorový člun Dulkan - 345

  • pumpa
  • 2ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak
  • 4 díly pevné podlážky
  • 2 ks spojovací Al-profily
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace