Košík je prázdný

nafukovací člun Gauja - XL P

nafukovací člun Gauja XL p

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 350
Šířka vnější (cm) 150
Délka vnitřní (cm) 270
Šířka vnitřní (cm) 68
Průměr obvod. válce (cm) 41
Počet vzduchových komor 3
Max. počet osob 4
Hmotnost netto (kg) 32
Max. nosnost (kg) 650
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 1,6/2,2
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,45x0,4
Na dotaz
32 400 Kč
26 776,86 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost. Větší modely jsou pro svoji jednoduchou a odolnou konstrukci využívany také jako čluny pracovní, záchranářské nebo hasičské.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Model Gauja XL P - obvodový válec má uzavřený kapkovitý tvar s plynulými liniemi. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost. Označení XL znamená největší velikost a také nejvíce prostoru a gigantickou nosnost 650 kg. Je stejně univerzální jako menší Gauja 300 P.Nafukovací dno je ideální všude tam, kde klademe nároky na malé rozměry ve sbaleném stavu, nízkou hmotnost a snadnou obsluhu. Model Gauja XL P je vhodný jako malý člun pro rybáře a současně se dá využít k rodinné rekreaci, ke krátkým vyjížďkám s vesly nebo pádly. Díky nafukovacímu dnu je člun vhodný i k turistickému sjíždění řek s bagáží. Nabídne dostatek vnitřního prostoru a snadno se ovládá. Kromě pohonu vesly nebo pádly je maximálně vhodný pro pohon elektromotorem. Elektromotor je tichý, ekologický a můžete se s ním plavit i tam, kde jsou spalovací motory zakázány.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství

 

Příslušenství - Motorový člun Gauja - XL P

  • pumpa
  • 2 ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak 
  • odnímatelný držák motoru (zrcadlo)