Košík je prázdný

Nafukovací katamarán Minicat 310 Sport

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Novinka

Technická data

Délka (cm) 310
Šířka vnější (cm) 140
Výška stěžně 380
Hmotnost netto (kg) 32,5
Průměr obvod. válce (cm) 39
Hlavní plachta (m2) 3,75
Kosatka (m2) 1,5
Trampolína (cm) 135/95
Rozměry tašky (cm) 160 x 32 x 36
Design kategorie D
Max. nosnost (kg) 235
Max. počet osob 2
Doba montáže (min) 20
Materiál stěžně Hliník (3-dílný)
Materiál kormidla hliník
Navíjení kosatky Rolfok

Barva:

Na dotaz
104 000 Kč
85 950,41 Kč bez DPH

PLACHETNICE DO TAŠKY

Chcete si vzít na Vaši příští dovolenou k moři nebo k jezeru svoji vlastní plachetnici? Žádný problém. Jednoduše ji naložte do auta! Jedna malá taška o hmotnosti 35 kg - to je Minicat

Jde o unikátní plachetnici - katamarán s nafukovacími plováky, který se řadí k nejmenším běžně dostupným plavidlům na trhu. Tato malá, lehká, leč plnohodnotná plachetnice pro dvě osoby, se skládací konstrukcí se vejde do jedné tašky o rozměrech 1600 x 320x 360 mm. Nepotřebujete tak žádný přívěs, který Vám komplikuje cestování. Jednoduše naložíte tašku do kufru auta a jedete.

Všem milovníkům jachtingu, lodí a vodních sportů se tak nabízí jedinečná možnost opatřit si vlastní plachetnici za přijatelných finančních podmínek a s minimálními nároky na skladování. Jedná se o plachetnici, se kterou lze trávit volný čas na dovolené u moře, stejně tak jako o víkendu na blízkém jezeře.

Sestavení lodi je hračka. Tašku sami přinesete až k vodě, takže nejste odkázáni na příjezdové cesty. Důmyslná konstrukce je řešena tak, že montáž celé lodi zvládne jeden člověk bez použití nářadí za pouhých cca 30 minut, doba rozložení je pak ještě kratší. Díky tomu můžete vyjet k vodě třeba jen na nedělní odpoledne. Video se sestavením můžete shlédnout ZDE.

Výbornými plavebními vlastnostmi a velmi snadným ovládáním si Minicat získává srdce mladých začínajících jachtařů včetně dětí ale i starších zkušených jachtařů. S Minicatem Vám navíc odpadají i všechny starosti s uskladněním lodi mimo sezónu. Tašku snadno uložíte do skříně, garáže, sklepa apd, takže ani nevíte že ji máte.