Košík je prázdný

Nafukovací katamarány MINICAT

Ultralehké skládací katamarány Minicat nadchne příznivce yachtingu všech kategorií, jak zkušené jachtaře, tak začátečníky. Jedinečná promyšlená konstrukce a nafukovací plováky umožňují katamarán sbalit do dvou tašek. Snadno ho přepravíte na dovolenou k moři, na přehradu, k rybníku. Sestavení katamaránu je otázkou půl hodiny. Nafukovací katamarány MINICAT Vám přináší svobodu a nezávislost na Vašich cestách.

Odpadají Vám problémy se složitou přepravou, poplatky za kotvení nebo pojištění. Díky Minicatu se stáváte nezávislí a yachtingu se můžete věnovat prakticky kdekoliv. Kterou plachetnici můžete ve dvou osobách zvednout jednoduše přenést k vodě? Minicat snadno přepravíte na střeše nebo v kufru auta, dodávky, karavanu. Dává Vám obrovskou svobodu na Vašich cestách. Kdekoliv se Vám zlíbí můžete během chvíle plachtit na svém katamaránu. A jsou i takoví, kteří si Minicat vzali jako spoluzavazadlo do letadla, třeba do Thajska.

Pro provoz nafukovacího katamaránu nepotřebujete žádnou licenci. Řízení je snadno zvládnutelné a bezpečné díky intuitivnímu ovládní. Plavidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů výhradně s původem v EU. Bezpečnostní standardy a konstrukce splňují evropskou normu EN ISO 6185.

VŠEM ZÁJEMCŮM O KOUPI NABÍZÍME MOŽNOST OTESTOVAT SI MINICAT 420 V NAŠÍ PŮJČOVNĚ

probíhá načítání Cenové rozpětí: zobrazit vše

Řadit podle: Produktů: 8