Košík je prázdný

Technologie a materiály

Záleží nám na kvalitě našich výrobků ! Proto je naší filozofií používat technologie a materiály od předních evropských výrobců.

Lepení

Technologie lepení dvousložkovými polyuretanovými lepidly je tradiční a ověřenou metodou. Výhodou je že se dá použít i v případech, kdy nelze použít technologii svařování – tvarově náročné spoje, přilepení úchytů, protioděrových pásů, plastových dílů a profilů, přilepení dna ke korpusu atd. Při lepení provádíme nátěr lepidla ve dvou vrstvách. První vrstva lepidla se spojí s chloridovými molekulami materiálu a druhá vrstva spojí vrstvy materiálu k sobě. Průběh procesu lepení je opět důsledně kontrolován a je tak omezen vznik defektů lepených spojů.

Hey-Tex

Německá firma Hey-Tex je evropským lídrem ve výrobě širokého spektra nánosovaných materiálů. V nabídce jsou materiály různých gramáží s nánosy polyvinilchloridu, nebo směsi polyvinilchloridu a polyuretanu. Špičku tvoří materiály s nánosy termoplastického polyuretanu.

SRS Lucisano

Je italská rodinná firma se skoro 70-letou tradicí ve výrobě vstřikovaných plastů. Konstrukci ventilu pro nafukovací čluny s PUSH PUSH systémem dotáhli takřka k dokonalosti. Ventily se vyznačují kompaktními rozměry a promyšleným designem. Předností ventilů je velmi nízký profil zástavby, zaoblené tvary, vysoká pevností a spolehlivost. Tělo ventilu je vyrobenu z plastu POM – polyoxymethylen, který se kromě vysoké pevnosti, vyznačuje tvarovou stálostí a nulovou absorpcí vody. Spolu s bajonetovou redukcí, redukcí pro manometr a pístovými pumpami tvoří ucelený funkční a spolehlivý systém. Pumpy SRS se vyznačují promyšlenou konstrukcí, kvalitními plasty a dlouhou životností. Jsou plně kompatibilní s ventily SRS a díky sadě univerzálních redukcí lze pumpy použít k nafukování většiny nafukovacích výrobků a rekreačních potřeb.

CEREDI GIOVANNI

Italský výrobce příslušenství pro čluny. Dodavatel kvalitních přetlakových ventilů a dalšího příslušenství pro nafukovací čluny Kulta

Bostik

Bostik je francouzká firma vyrábějící široké spektrum průmyslových lepidel. V oblasti polyuretanových dvousložkových lepidel pro kompletaci nafukovacích člunů tvoří světovou špičku.

H.B. Fuller

Výrobce polyuretanových lepidel a desmodurů s více jak 120- letou tradicí. Lepidlo Ultraflex 4818 - používáme pro konfekční lepení spojů z nánosovaných materiálů. Spoje lepené Ultraflexem 4818 mají následující vlastnosti: pevnost, pružnost, vzduchotěsnost, tepelná odolnost.