Košík je prázdný

Servis

Jakožto výrobní firma zaměřená na technologii lepení nánosovaných materiálů se samozřejmě také zabýváme servisem především nafukovacích výrobků na této bázi.

Provádíme záruční a pozáruční servis člunů Kulta a Dulkan. Opravujeme prakticky všechny ostatní značky nafukovacích člunů (Gumotex, Kutlíci, Zodiac, Bombard, Sevylor atd.). Typově opravujeme nafukovací kánoe, kajaky, rafty, motorové čluny, RIB čluny, čluny pro rybáře.

Dále opravujeme ostatní nafukovací výrobky a výrobky z nánosovaných textilií - nafukovací atrakce, bazény, nafukovací hračky, nafukovací matrace, samonafukovací karimatky, přístřešky a stany z PVC plachtovin, plachty na přívěsy, lodní perseniky atd.

Poslední skupinou jsou drobné příslušenství a doplňky pro vodáky a turisty - špricky, neopreny, vodácké bundy, vodácké vaky, boty do vody, stany atd.

Cena opravy se stanovuje individuálně. Naše hodinová sazba pro opravy je 360 Kč vč. DPH.

Kromě vlastních oprav poskytujeme poradenství v oblasti oprav a prodej servisního materiálu, speciálního nářadí pro opravy a lepidel značky X-tremefix. Připravíme pro vás praktický kurz oprav nafukovacích lodí dle vašeho zaměření.

JAK POSTUPOVAT PŘI OPRAVĚ:

- kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a ověřte si, zda je možné opravu provést, v jakém termínu, popřípadě Vám odhadneme cenu

- předmět opravy nám doručte osobně nebo zašlete na adresu provozovny v Břeclavi, Břetislavova 33

- předmět opravy musí být čistý, suchý, s vyznačeným místem opravy, s Vašimi kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon, mail)

- pokud je cena opravy o 15% vyšší jak cenový odhad, budeme Vás kontaktovat pro Vaše     potvrzení opravy

- opravený a odzkoušený výrobek si převezmete buď osobně a nebo vám bude zaslán na dobírku