Košík je prázdný

nafukovací člun Dulkan - 220R

nafukovací člun Dulkan D220 R

Kliknutím na fotku zvětšíteKliknutím na fotku zvětšíte

Technická data

Délka (cm) 220
Šířka vnější (cm) 145
Šířka vnitřní (cm) 65
Délka vnitřní (cm) 155
Hmotnost netto (kg) 24
Průměr obvod. válce (cm) 40
Počet vzduchových komor 3
Max. počet osob 2
Max. nosnost (kg) 300
Max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6
Max. výkon motoru (kW/HP) 2,2/3
Rozměry sbaleného člunu ve vaku (m) 1,15x0,45x0,4
Na dotaz
25 550 Kč
21 115,70 Kč bez DPH

 

V  průběhu let existence značky Dulkan se ukázalo, že nafukovací čluny DULKAN jsou tou nejlepší a nejsprávnější volbou pro odpočinek, rodinnou rekreaci, rybaření a myslivost.
Lodě této řady jsou nejvíce populární svým designem a rozmanitými technickými charakteristikami. Jsou dostupné v délkách od 2,20 m až do 4,00 m.

Obvodový válec má klasické plynulé linie. Zvětšený průměr válce zvyšuje nosnost, plovatelnost, celkovou tuhost konstrukce a tím bezpečnost.

Podle Vašich potřeb si  můžete zvolit jeden ze tří druhů konstrukce dna.

Rolovací roštová podlaha je lehká, dá se snadno vyjmout. Je přitom stabilní. Proto je vhodná zejména pro rybáře a lovce. Pokud nevyžadujete plavbu ve skluzu, tak je vhodná i pro rekreační vyjížďky. Ideální jako byboat – malý člun na yachtu.

Nafukovací dno je ideální všude tam, kde klademe nároky na malé rozměry ve sbaleném stavu, nízkou hmotnost a snadnou obsluhu.

Skládací deskové dno je kombinováno s nafukovacím kýlem. Zvenku je dno tvarováno do V-profilu, což dává člunu výborné jízdní vlastnosti. Kýl umožňuje ovladatelnost i při jízdě ve skluzu. Uvnitř je rovná, stabilní a odolná podlážka spojena příčnými H-profily a podélně vyztužena silnými hliníkovými profily. Povrch podlážky je opatřen protiskluzem.

Čluny s podlážkou a nafukovacím kýlem jsou určeny pro náročnější rekreaci, pracovní použití, pro rybaření na větších řekách, jezerech nebo na moři.

Při výběru člunu je tedy jen nutné zvážit, jakou velikost a pro jaké účely člun potřebujeme. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás a my Vám ochotně poradíme. Protože koupě člunu představuje často nemalou investici, doporučujeme také osobní návštěvu, při které vás s našimi výrobky dokonale seznámíme. Rovněž Vám poradíme s volbou vhodného motoru nebo elektromotoru a dalšího příslušenství.

Příslušenství - Motorový člun Dulkan - 220R

  • pumpa
  • 2ks vesla
  • 2 ks sedačky
  • servisní souprava
  • transportní vak
  • 3 ks podlážkové desky